Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedHayatına Hareket Kat

| Sohbet Hatları, Sohbet Hattı, Sohbet Telefonları | Mart 14, 2015

y11

Hayatımızda monoton olarak devam etmek zorunda olduğumuz belli faaliyetler vardır. Olmazsa olmaz hareketler. İhtiyaçlarımız , sağlığımız , gündelik yaşamımız bunlara bağlıdır. İşe gitmek okula gitmek gibi , su içmek gibi , ailenle ilgilenmek vs. Hayatımızda rutine çevirdiğimiz bu işlerde yavaş yavaş kendimizi kaybeder ve öf yine mi , bıktım bu hayattan demeye başlarız. Aslında bunlardan vazgeçemeyeceğimizi hepimiz biliriz. Ama elimizden birşey gelmez.
Tek ihtiyacımız olan ufak bir yeniliktir onu da düşünmek aklımıza gelmez. Herhangi bir yerde tesadüfen karşılaşırsak ancak. İşte sana hayatının en büyük karşılaşmasını sunuyorum. Hayatına katacağın ufak bir yenilik ama çok şeyleri değiştirecek bir hareket. 5 dakika konuşmanla içini ısıtacak dostlar, sırrını paylaşacağın bir sevenin , esprilerin patladığı bir ortam. Dinlemeye doyamadığın fanteziler , kısacası kendinde ihmal ettiğin herşey. Sana bunca işin arasında katacağımız 5 dakikalık bir yenilik yüzünde büyük bir gülümseme ve kalbinde aydınlanma olarak geri dönecek .
Çok özel dostların bulunduğu bu ortama sohbet hatları diyoruz. Sohbet hatları deyince aklına insanalrın kendilerini tatmin etmek için gittikleri yer mi geliyor.

660Aklına kim sokmuşsa bu fikirleri . Yalnızlıklarını paylaşmak ve sıkıntılarını anlatabilecekleri bir dayanak arayan insan tek sen değilsin tabiki. Sizden , bizden binlerce var. İşte burada kendine sığınak arayan insanların olduğu bu mekanda en özel arkadaşın var. Kısacası burada hayat var. kendinden başka senin gibi insanların olduğu numaralar, yabancılık çekmeyeceğin tek hat. Bu numaralar çok özel , şimdi sıra sende. Olmak mı olmamak mı…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sohbet hatlarına size gösterilen ilgiye rastladınız mı.En çekimser havanızla bile öyle anlara tanık olursunuz ki gösterilen ilgiden rahatsız olmama şansınız bile olmaz.sohbet hatları Sizinde paylaşmak istediğiniz şeyler olmalı ve her an seni dinleyen özel arkadaşlarınla doyasıya sohbetin keyfini çıkara bilirsin.Unutulmaz anlara tanık olduğunda vazgeçme şansının olmadığını anlarsın.Sende böyle özel anlara tanık olmak istersen hemen ara ve seni baştan çıkarmaya çalışan bayanlarla en özel arkadaşlık bağları kur.Günün her saati aramalarını sürdüre bilirsin.En özel dakikaları en ucuz sohbet numaralarından uzunca yaşamak için sende ara ve partnerinle tanış.Ucuz sohbet hatları günün her saatinde nerde olursanız olun araya bileceğiniz rahatlıktadır.