Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedKüçük Jestlerle mutlu Etme – Sohbet Telefonları

| Sohbet Hatları | Şubat 22, 2018

Bir kadın ne ister, onu ne mutlu eder gibi konuların üzerine çokça kitap bulmanız mümkün. Ancak bu konunun içinden çıkılmaz bir hal olarak düşünülmesi abartı. Mutluluk kişiden kişiye değişe bilen bir durum olsa bile kadınları erkeklerden daha kolay mutlu ede bilirsiniz. Bu yazımızı da siz sevgili sohbet telefonları kullanıcıları için bu konuyu ele alacağız. Karşınızdaki insan ne kadar pozitif enerji ile doluysa o kadar mutluluk yayar çevresindekilere. Her olaya iyi yönüyle bakmak olmazları oldurur. Karşı taraftaki insana inanç verir. Bir kadın inanmak ister, karşısındakinden bir olay ve durum karşısında çözüm bulmasını ister, huzur ister, biriyle gülmek ister, yanında herşeyi unutup iki saniye önce yaşadığı sıkıntılara rağmen onunla bambaşka mutluluklar yaşamak ister, yani iyi enerji ister bunların hepsi bundan geçer. Kadınları mutlu etmek düşündüğünüzden daha kolay. Sadece biraz düşünceli olmanız gerekir. Küçük jestler yapmak, kadının sevgi ihtiyacını karşılamanın önemli adımlarındadır. Peki bu küçük jestler neler?

 1. İş stresini hayatınızdaki kadına yansıtmayın. Eve geldiğinizde güler yüzlü olun.
 2. Onunla ilgilendiğinizi belli edin. O gün neler yaptığına dair sorular sorun.
 3. Sohbet ederken gözlerine bakın ve onu dinlediğinizi söyleyin. Sadece ona konsantre olun.
 4. Ona değer verdiğinizi gösteren notlar bırakın.
 5. Ona özel günler haricinde hediyeler alın.
 6. Evde oturmaktansa, sıkıldığını anladığınızda el ele yürüyüşe çıkmayı teklif edin.
 7. Uyandığınızda onu izleyin, sarılın, öpün.
 8. Uyumadan önce güzel sözler söyleyin ve sarılın.
 9. İşe gitmeden önce, evden çıkarken ona sarılın.
 10. Ladies first, bir yere girerken kapısını açın. Onun önünden girmeyin, ona yol verin.
 11. Mutfakta, bulaşıklarda, yemek hazırlanmasında ona yardım edin.
 12. Yeni bir şey giydiğinde ona iltifat edin. Saçını değiştirdiğinde dikkat edin.
 13. Sabahları ona, siz çay veya kahve yapın.
 14. Onu rahat ettirin gerekirse masaj yapın.

Sevgili sohbet telefonları kullanıcıları bir kadını mutlu etmek demek sizinde mutluluğunuz demektir. Çünkü bir kadın mutluysa karşısındakini kendisinden daha da mutlu biri haline getirebilir. Kadına verdiğiniz değer, ilgi, güven, sadakat hepsi böyledir.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sohbet hatlarına size gösterilen ilgiye rastladınız mı.En çekimser havanızla bile öyle anlara tanık olursunuz ki gösterilen ilgiden rahatsız olmama şansınız bile olmaz.sohbet hatları Sizinde paylaşmak istediğiniz şeyler olmalı ve her an seni dinleyen özel arkadaşlarınla doyasıya sohbetin keyfini çıkara bilirsin.Unutulmaz anlara tanık olduğunda vazgeçme şansının olmadığını anlarsın.Sende böyle özel anlara tanık olmak istersen hemen ara ve seni baştan çıkarmaya çalışan bayanlarla en özel arkadaşlık bağları kur.Günün her saati aramalarını sürdüre bilirsin.En özel dakikaları en ucuz sohbet numaralarından uzunca yaşamak için sende ara ve partnerinle tanış.Ucuz sohbet hatları günün her saatinde nerde olursanız olun araya bileceğiniz rahatlıktadır.