Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedSevimli bir Sohbet Arkadaşı

| Sex Hatları, Sohbet Telefonları | Mart 14, 2015


y16

Hepimizin arkadaşı olur , kimimizin erkek kimimizin bayan , iş arkadaşı , komşu , anne baba büyüklerimiz okul arkadaşlarımız meslektaşlarımız tanıdıklarımız… Hepsinin de kalbimizde farklı yerleri vardır. Severiz seviliriz. Derdimizi üzüntümüzü paylaşırız. Bazen an gelir anlamsız gülüşlerimiz olur. Bakışmamızla anlaşırız. Ses tonundan psikolojisini çözeriz sevdiğimizin. Nefesi bile yeterlidir anlamak için. Kısaca birbirimizin herşeyini biliriz.
Türkçemizde kalpten kalbe giden bir yol vardır deriz. Bu anlattıklarımızı yansıtmıyor mu acaba. ..
Okulumuz, işimiz hedeflerimiz , kariyerimizde yükselme , daha çok maaş , işte terfi , daha çok çalışmak vs. vs. Bizi kalpleri görmekten alı koyan ne kadarda çok şey var. Oysa anımız sadece bir nefesten ibaret. Aldığımız bir nefes, kalbimizin atışı , bakışımız görüşümüz. Bunlar ne için. Neden daha çok çalışıyoruz da daha çok sevmiyoruz? Paranın sevgi getirmediğini ne zaman anlayacağız.

494Sevgi bizi birbirimize ve kendimize bağlayan bir duygu değil de ne? Tek ihtiyacımız olan çevremiz ve kendimizle daha da ilişkili olmak değil mi ? Oysa maaşa , gelişmeye önem vererek hedefimiz sadece daha çok para mı iblgi mi? bilgiyle mutluluğa ulaşabildik mi ? Peki ya neyin bilgisi ? Bilmenin sevgisi ne ?
Öncelikle sevgiyle başlayıp bilmeyi istiyoruz. Sevdikçe daha çok bilmek istiyoruz. Peki dahaçok sevip daha çok bilebilir miyiz ? Sevgiyi getirirsek başarıyı ve mutluluğu da getirebilir miyiz ? Neden olmasın 🙂 Denemek için işte sana numaralar. Sohbet hatları dediğimiz bu sevgi merkezinde kendini bul , insanlığı bul , bilgiyi ve bilgeliği bul.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sohbet hatlarına size gösterilen ilgiye rastladınız mı.En çekimser havanızla bile öyle anlara tanık olursunuz ki gösterilen ilgiden rahatsız olmama şansınız bile olmaz.sohbet hatları Sizinde paylaşmak istediğiniz şeyler olmalı ve her an seni dinleyen özel arkadaşlarınla doyasıya sohbetin keyfini çıkara bilirsin.Unutulmaz anlara tanık olduğunda vazgeçme şansının olmadığını anlarsın.Sende böyle özel anlara tanık olmak istersen hemen ara ve seni baştan çıkarmaya çalışan bayanlarla en özel arkadaşlık bağları kur.Günün her saati aramalarını sürdüre bilirsin.En özel dakikaları en ucuz sohbet numaralarından uzunca yaşamak için sende ara ve partnerinle tanış.Ucuz sohbet hatları günün her saatinde nerde olursanız olun araya bileceğiniz rahatlıktadır.