Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedSohbet Telefonları Ayrılık Terapisi

| Sohbet Hatları | Ocak 2, 2018

Ve kapandı aşkın perdesi! Gelsin ayrılık!

Söylendiği kadar kolay yaşansa keşke. Genelde zor ve can yakan, büyük bir iç yangın ve boşlukla sizi baş başa bırakan, sevdiğiniz sevmediğiniz herkesin yargılayıp tavsiyeler ürettiği, alışkanlıkların zihninizi tırmaladığı zamanlar. En zorlu zamanlar. Ne yapsak diye düşünüp ya uykulara gömüldüğümüz ya da hiç uyumadığımız zamanlar. Ya deli gibi yemek yediğimiz ya da yemeden içmeden kesildiğimiz zamanlar. Her şeyin gözümüze kötü göründüğü, geleceğin ellerimizden kaydığını hissettiğimiz zamanlar. Acı acıyı besler. Acı güçlendirir çünkü alışmak zordur. Sizi mutlu eden şeylere çabuk alışırsınız. Ancak acıya alışmak zordur. Zaman ister. Zihin çabalar. Zihin size göre hareket eder. Biraz olsun kafam rahatlasın diye, sohbet telefonlarından kendinize partner seçmek üzere sitemizi ziyaret etmiş ola bilirsiniz. Böyle dönemleri atlatmak zordur. Ancak vereceğimiz bir kaç tüyo ile işleri biraz daha katlanılabilir hale getire bilirsiniz.

*Kabul edin. Yaşanılan durumu olduğu gibi, sorgulamadan kabul edin.

*Kimseyi suçlamayın, ne kendinizi ne de bir başkasını.

*Ders çıkarın. Neden böyle olduğunu değil de artık nasıl olması gerektiğini düşünün.

*Anın tadını çıkarın, ana odaklanın, şimdiye odaklanın.

*Geçmişi geçmişe bırakın, geleceği de geleceğe, önemli olan bugün.

*Zihin okumayın, insanları söyledikleri ile yargılamayın ve yalnızca gözlemci olun.

*Bir şeyi yaparken, iyi ya da kötü, çıkarsız yapın.

*Etrafınıza bakın. Zihninizin kafesinden çıkın.

*Düşüncelerinizi yönetmek için öncelikle onların varlığını kabul edin.

*Spor yapın, beden ne kadar güçlüyse zihin o kadar güçlüdür.

*İnsanlarla iletişime geçin, dinleyin ve konuşun, ancak bu kesinlikle yaşadığınız durum olsun.

*Sıkılıp, bunaldığınızı, zihninizi kontrol edemediğinizi düşündüğünüz zaman sohbet telefonları ile muhabbet edin ve kafanızın dağılmasına izin verin. Hatlarımız tamamen güvenli olup yedi yirmi dört açıktır. Sistemde ses kaydı bulunmaz. Zaman sınırlaması olmadığı için dakika uyarısı da bulunmaz. İstediğiniz konu hakkında istediğiniz kadar, istediğiniz zaman arayarak muhabbet ede bilirsiniz. Dertleşip konuşmak size daha iyi hissettirecek. Sohbet telefonlarından seçeceğiniz partnerlerin her birine ayrı birer hat tahsis edilmiş olup her partner özel olarak seçilmiş ve eğitimli kişilerdir.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sohbet hatlarına size gösterilen ilgiye rastladınız mı.En çekimser havanızla bile öyle anlara tanık olursunuz ki gösterilen ilgiden rahatsız olmama şansınız bile olmaz.sohbet hatları Sizinde paylaşmak istediğiniz şeyler olmalı ve her an seni dinleyen özel arkadaşlarınla doyasıya sohbetin keyfini çıkara bilirsin.Unutulmaz anlara tanık olduğunda vazgeçme şansının olmadığını anlarsın.Sende böyle özel anlara tanık olmak istersen hemen ara ve seni baştan çıkarmaya çalışan bayanlarla en özel arkadaşlık bağları kur.Günün her saati aramalarını sürdüre bilirsin.En özel dakikaları en ucuz sohbet numaralarından uzunca yaşamak için sende ara ve partnerinle tanış.Ucuz sohbet hatları günün her saatinde nerde olursanız olun araya bileceğiniz rahatlıktadır.