Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedTerk Edilme Korkusunu Bırak – Sohbet Hatları

| Sohbet Hatları | Kasım 6, 2017

Terk edilmek; tek kelimelik anlamı olan ama herkesin hayatında bir kere olsa dahi yaşanmış bir durumdur. Bu tek kelimelik anlam ise bırakılmaktır.

Haklı ya da haksız yere, ailenizden, sevdiklerinizden biri mutlaka sizi terk edebilir. Bu kimisi için geçici bir durum olsa da bir çoğumuz için unutulmayan, travma katında bir olgu olarak yer bulur.

Bir çok şairi şair yapan olgudur bu. Tezer Özlü dahi terk edilme olgusundan bahsederken ‘’bu bırakılmışlıklar’’ diye bahseder. Bu duygu ortak bir duygu olduğundan, basitçe bir kaç hikaye ile dahi içinizde bir şeylerin kıpırdanmasına sebep olur.

Bu olgu, yani terk edilme durumu, şayet alıştığınız bir kişi tarafından yapılmışsa ve siz yapısal olarak bunu kaldıramayacak güçteyseniz, bu gidiş, terk ediliş yani bırakılış mutlaka bir eksiklik yaratacaktır. Mesela evliyseniz, boşandığınızda; sabah uyandığınızda yanınızda biri olmayınca eksikliği hissedersiniz. Bir sevgiliniz varsa ve her gece onun iyi geceler mesajı ile uykuya dalıyorsanız, bu mesajı almamaya başlayınca o eksikliği hissedersiniz. Bu bırakılmışlık hissini, bir yakınınızın ölümü ile de yaşaya bilirsiniz. Bu hissin hayatınızda yarattığı boşluğu, eksikliği doldurmak için ise yeni arayışlar içine girmeniz mümkündür. Ancak bu boşluğu, eksikliği doldurmak için gerçekleştirdiğiniz eylem kişiliğinizi ve sağlınızı ne denli etkiliyor önemli olan bu. Çünkü bir alışkanlığı bırakmak için, en basit çözüm yeni bir alışkanlık edinmek oluyor. Örneğin eşi terk eden bir kadının alkolik olma durumu filmlere dahi konu olmuştur.

Bu boşluğu fark ettiyseniz ilk çözümü kendinizde aramanız doğal. Ancak sağlığınızın etkilendiğini ve hayatınıza yansıyıp yansımadığını tek başınıza anlamanız pek kolay olmayacaktır. Evvela varsa yakın arkadaş, aile, akraba gibi güvendiğiniz kişilerden yardım almak gerekir. Şayet yoksa bir psikoloğa baş vurmak, hangi adımları atmanız gerektiğine dair yardım almak, doğru tedavi yöntemiyle devam etmek en doğrusudur. Fakat bazen kişiler, yaşam koşturmacası içerisinde bir psikoloğa vakit ayıramaya bilir. Ve ya bu durum üzerinde çekince yarata bilir. Bu dönemde sizlere önerimiz Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları gibi hizmetler veren hatlardan faydalanmanız. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmeti veren hatlar üzerinde konuşmalar kesinlikle kayıt altına alınmaz çünkü esas olan müşteri gizliliğidir. Ödemeler dakika başı olup, Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetini her operatör üzerinden almanız mümkündür. Ve hatlar tamamen güvenilirdir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sohbet hatlarına size gösterilen ilgiye rastladınız mı.En çekimser havanızla bile öyle anlara tanık olursunuz ki gösterilen ilgiden rahatsız olmama şansınız bile olmaz.sohbet hatları Sizinde paylaşmak istediğiniz şeyler olmalı ve her an seni dinleyen özel arkadaşlarınla doyasıya sohbetin keyfini çıkara bilirsin.Unutulmaz anlara tanık olduğunda vazgeçme şansının olmadığını anlarsın.Sende böyle özel anlara tanık olmak istersen hemen ara ve seni baştan çıkarmaya çalışan bayanlarla en özel arkadaşlık bağları kur.Günün her saati aramalarını sürdüre bilirsin.En özel dakikaları en ucuz sohbet numaralarından uzunca yaşamak için sende ara ve partnerinle tanış.Ucuz sohbet hatları günün her saatinde nerde olursanız olun araya bileceğiniz rahatlıktadır.