Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedYalnızlık mı Hayır – Sohbet Numaraları

| Sohbet Hatları | Kasım 8, 2017

Yalnızlık, kelime manasıyla herkesin bildiği ve mutlaka yaşadığı bir durumdur. Çocukluğumuzdan itibaren başımıza gelen, bir çok travma, yaşanmışlık, deneyim, terk edilmişlik, erken vefat eden ebeveynler gibi yaşantımızı etkileyen durumlar bizi yalnızlığa mecbur bıraka biliyor.

Fakat günümüzde bu durum tercih halini aldı. İnsanlar bilinçli ve istekli olarak yalnız kalıyor. Küçülen haneler ve aileler, bunun en büyük örneği. Şu an da evliliği bir kenara itmiş, otuzlu yaşlarda, kendini iş hayatına adamış, binlerce insan mevcut ki; bunlardan çevrenizde mutlaka bulunuyordur.

Bu insanları yalnız kalmaya iten ilk faktör güven problemidir. Gelişen teknoloji ile iyi haberler kadar kötü haberler ve olaylar da anında duyuluyor. Komşu komşusuna güvenmiyor, kaldı ki iş arkadaşına, yolda saati soran birine güvensin.

İkinci faktör ise tahammülsüzlük. İnsanlar artık yine gelişen teknoloji sayesinde her şeye kolayca erişe bildiği, elde ede bildiği için bir başkası veya yakınları gözüne fazla gele biliyor. Birini aramak, hal hatır sormak bile bir sorumluluk gibi göründüğünden insanlar bundan uzaklaşıyor.

Üçüncü faktör ise yargılanma korkusu. İnsanlarla konuşarak, kendini ya da derdini anlatan kişi bu sebeple yargılanacağını, hor görüleceğini, aşağılanacağını ve ya sevilmeyeceğini düşünerek fikren yıpranmaktan ise yalnız kalmayı tercih ediyor.

Bu yalnızlığı tercih etme ya da mecbur kalma durumu, insan oğlunu kendi benliğinden, doğuştan gelen sürü olma, paylaşma, iletişim kurma itkisinden mahrum bıraktığı için ortaya psikolojik ya da fiziksel rahatsızlıklar çıkabiliyor.

Tam da bu noktada Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri devreye giriyor. Kimseyle paylaşamadığınız, anlatmaya korktuğunuz konuları, pişmanlıkları buradan konuşarak biraz olsun rahatlamanız, içinizdekileri anlatarak rahatlamanız mümkün. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları üzerinden alacağınız hizmetler dakika başı ücretli olup, konuşmalarınız asla kayıt altına alınmazlar. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetlerinde konuşmak istediğiniz partneri kendiniz seçersiniz, konu ve zaman sınırlaması yoktur, üstelik hizmet yedi yirmi dört devam eder. Sitemiz üzerinden hizmetlere ulaşmanız mümkün.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sohbet hatlarına size gösterilen ilgiye rastladınız mı.En çekimser havanızla bile öyle anlara tanık olursunuz ki gösterilen ilgiden rahatsız olmama şansınız bile olmaz.sohbet hatları Sizinde paylaşmak istediğiniz şeyler olmalı ve her an seni dinleyen özel arkadaşlarınla doyasıya sohbetin keyfini çıkara bilirsin.Unutulmaz anlara tanık olduğunda vazgeçme şansının olmadığını anlarsın.Sende böyle özel anlara tanık olmak istersen hemen ara ve seni baştan çıkarmaya çalışan bayanlarla en özel arkadaşlık bağları kur.Günün her saati aramalarını sürdüre bilirsin.En özel dakikaları en ucuz sohbet numaralarından uzunca yaşamak için sende ara ve partnerinle tanış.Ucuz sohbet hatları günün her saatinde nerde olursanız olun araya bileceğiniz rahatlıktadır.